XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:

– w czwartek święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Apostołów

– w piątek święto rocznic poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej

1. W związku z moim wyjazdem na Mszę inaugurującą rozpoczęcie diecezjalnego etapu Synodu w piątek nie będzie Mszy świętej.

1. W najbliższą sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.

1. W dniu wczorajszym swój dyżur porządkowy w kościele zakończyli mieszkańcy Piasków. Od najbliższej soboty swój dyżur rozpoczynają mieszkańcy Brzezin. Bardzo proszę, by na sobotę nie kupować kwiatów.

1. Przypominam, że z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy czyli cofamy wskazówki zegara z godziny 2.00 na godz. 1.00 w nocy.

1. Najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym zostanie podstawiony na cmentarzu kontener na śmieci. Bardzo proszę, by ziemię / nie zmieszaną z odpadami typu szkło, plastik/ wyrzucać po lewej stronie od kontenera przy końcu ogrodzenia.

1. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela.