XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:

– we wtorek wspomnienie Św. Ireneusza Bpa i Męczennika

– w środę uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu w Chotowie o godz. 9.00 i 17.30. W tym dniu zbiórka ofiar na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. świętopietrze

1. W związku z moją nieobecnością na parafii bardzo proszę, by w losowych sytuacjach kontaktować się ze mną pod nr telefonu, który wywieszony jest w gablocie przy wyjściu z kościoła i kaplicy w Turowie. W tym czasie zastępstwo w parafii pełnić będzie o. Arkadiusz. Jak już informowałem w ubiegłą niedzielę kancelaria parafialna jest nieczynna.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź tylko w Chotowie od godz. 17.00 – 17.25.

1. Powoli zbliżają się dożynki i odpust parafialny/ 4.IX/. W tym roku za przygotowanie w/w uroczystości odpowiedzialni są mieszkańcy Piasków

1. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela.