I NIEDZIELA ADWENTU

1. W tym tygodniu przypada:

– w środę święto Św. Andrzeja Apostoła. Jest to również dzień imienin Ks. Bpa Andrzeja Przybylskiego, bpa pomocniczego naszej Archidiecezji. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach

– w sobotę wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

– w sobotę o godz. 7.00 Mszą św. rozpocznie się w Turowie Doba Eucharystyczna. Natomiast w niedzielę o godz. 10.00 suma odpustowa z racji uroczystości ku czci Św. Barbary. Program adoracji wywieszony jest w gablocie przy wyjściu z kaplicy w Turowie.

1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 8.00 zostały poświęcone opłatki na wigilijny stół. Opłatki jak i świece Caritas można nabyć po Mszach św. w zakrystii. Przypomnę tylko, że duża świeca kosztuje 20 zł, a mała 10 zł.

1. Od jutra rozpoczynają się Msze św. roratnie. Serdecznie wszystkich na nie zapraszam.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w Chotowie od godz. 16.15. Przed spowiedzią wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do najświętszego Serca Pana Jezusa. Na zakończenie spowiedzi ok. godz. 16.55 odmówimy akt wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i udzielę błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Bezpośrednio po nim rozpocznie się Msza św. W Turowie spowiedź przed Mszą św.

Chorych, których odwiedzam z racji I piątku miesiąca odwiedzę wg następującej kolejności:

w czwartek: Chotów i Kazimierz

w piątek: Turów, Srebrnica i Piaski

1. Przypominam również o świątecznym wystroju kościoła, za który odpowiedzialni są mieszkańcy Chotowa wg ustalonej przed laty kolejności.

1. Za tydzień z racji mojego wyjazdu na spowiedź kancelaria parafialna będzie nieczynna. W razie konieczności załatwienia spraw kancelaryjnych proszę o telefoniczny kontakt ze mną. W tym dniu z racji I soboty miesiąca różaniec bez mojej obecności o godz. 16.30.

1. W najbliższą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć w zakrystii przy kaplicy przedpogrzebowej paczki Caritas.

1. W ubiegłym tygodniu od osób sprzątających kościół została złożona ofiara w wysokości 150 zł. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

1. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela.

TURÓW

DOBA EUCHARYSTYCZNA

3 GRUDNIA 2022 R.

7.00 – Msza Święta na rozpoczęcie Doby Eucharystycznej