I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W tym tygodniu w czwartek przypada święto katedry Św. Piotra Apostoła

1. W środę popielcową na Caritas Polska zostały zebrane ofiary w wysokości 673 zł. W dniu wczorajszym od osób sprzątających kościół została złożona ofiara w wysokości 150 zł. Natomiast na kościół została złożona ofiara w wysokości 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

1. Przypominam, że jutro po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie grup zaangażowanych w nawiedzenie Obrazu MB. Natomiast czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania.

1. Za tydzień w niedzielę zapraszam na Mszę św. o godz. 12.00 rodziców /rodzica/ i dzieci, które w roku 2025 mają przystąpić do I Komunii świętej. Po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie. Ogłoszenie dotyczy również tych rodziców i dzieci, które pójdą do I Komunii w innych parafiach.

1. W czwartek 29 lutego po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dzieci które w tym roku przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.

1. W dniu jutrzejszym w godzinach od 10.00-11.00 i po południu od godz. 15.00-17.00 można przywieść do pomieszczenia gospodarczego przy plebanii zużyty sprzęt elektroniczny / np. pralki, lodówki, telewizory, komputery, ekspresy do kawy itp./.

1. Od następnej niedzieli w zakrystii będzie można nabyć:

– wielkanocne świece Caritas w cenie 10 zł.,

– komplet flag do dekoracji domów w czasie nawiedzenia Obrazu MB w cenie 35 zł

– obraz MB do przyklejenia w oknie  w cenie 5 zł.

1. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela.