XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:

– w poniedziałek uroczystość wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu tak jak w każdą niedzielę czyli w Chotowie o godz. 8.00 i 12.00, a w Turowie o godz. 10.00. Po Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa w Mszy św. Pamiętajmy o przystrojeniu naszych domów flagami i okien wizerunkiem MB.

– w środę wspomnienie św. Jacka, Prezbitera

– w sobotę wspomnienie św. Bernarda, Opata i Dra Kościoła

1. W dniu wczorajszym od osób sprzątających kościół została złożona ofiara w wysokości 200 zł. Natomiast w ubiegłą niedzielę na energię elektryczną zostały złożone ofiary w wysokości 860 zł. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

1. W najbliższy wtorek mija ostateczny termin potwierdzenia uczestnictwa w autokarowej wycieczce do Olsztyna k/Częstochowy. Można to zrobić osobiście lub telefonicznie. Na chwilę obecną 6 osób nie potwierdziło swojego udziału w w/w wyjeździe/ brak danych adresowych, nr Pesel i wpłaty/.

1. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela.