Nabożeństwo czerwcowe odprawiane jest w tygodniu przed Mszą świętą o godz. 17.15.

Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:

– w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w tym dniu w Chotowie o godz. 9.00 i 17.30, a w Turowie o godz. 18.30

– w piątek wspomnienie św. Ireneusza bpa, męczennika i dra Kościoła

– w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu tylko w Chotowie o godz. 9.00 i 17.30.

1. Dotyczy dotacji z KPO: Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Idziego Opata w Chotowie ogłasza postępowanie zakupowe w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na realizację zadania pn. „Wykonanie prac remontowych witraży okiennych w Kościele pw. św. Marcina Bpa w Chotowie”. Termin składania ofert upływa 22 lipca 2024 roku do godz. 15.30.
    Ofertę należy złożyć w formie pisemnej (wysłać pocztą lub złożyć osobiście), w kancelarii Parafii p.w. św. Idziego Opata w Chotowie, Chotów 82, 98-345 Mokrsko.

Link do strony z załącznikami zapytania ofertowego:

1. Przypominam, że dzisiaj w Słupsko odbędzie się IV Piknik Rodzinny, na który serdecznie zaprasza m.in. Orkiestra Dęta OSP Słupsko, OSP Słupsko oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Słupsko. Szczegóły wywieszone są w gablocie.

1. W dniu wczorajszym od osób sprzątających kościół została złożona ofiara w wysokości 150 zł. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

1. W najbliższy piątek od godz. 18.00 – 19.00 czynna będzie kancelaria parafialna. Kolejny raz czynna będzie dopiero po 21 lipca.

1. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela oraz kwartalnika „Magazyn: Kościół, dziedzictwo, Ojczyzna w cenie 15 zł.