IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W tym tygodniu przypada:
– w poniedziałek przeniesiona liturgicznie z niedzieli uroczystość ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP. W związku z moim wyjazdem na spowiedź Msza św. w tym dniu w Chotowie o godz. 17.30 a w Turowie o godz. 18.30
– w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu w Chotowie o godz. 9.00 i 17.00, a w Turowie o godz. 18.00. W tym tygodniu kancelaria parafialna wyjątkowo będzie czynna we wtorek od godz. 17.30 – 18.15. W sobotę kancelaria będzie nieczynna.

2. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się próba dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

3. Od dzisiaj w zakrystii dostępne są wielkanocne świece Caritas w cenie 10 zł. 

4. Przypominam wyjeżdżającym na wycieczkę w czerwcu br., że jeszcze dzisiaj można podać osoby, które chcą razem mieszkać w pokojach. Natomiast zebranie osób wyjeżdżających odbędzie się dopiero po świętach. 

5. Dwa tygodnie temu na energię elektryczną zostały złożone ofiary w wysokości 1092 zł. W ubiegłym tygodniu od osób sprzątających kościół została złożona ofiara w wysokości 150 zł. , a w tym tygodniu 100 zł. Natomiast w ubiegłą niedzielę ze Słupska na potrzeby kościoła została złożona ofiara w wysokości 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

6. W dniu wczorajszym swój dyżur porządkowy zakończyli mieszkańcy Chotowa. Od najbliższej soboty swój dyżur przejmują mieszkańcy Srebrnicy. W związku z przypadającą w sobotę Uroczystością Zwiastowania Pańskiego proszę o posprzątanie kościoła w piątek po Mszy św. wieczornej lub w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.

7. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela. Od tego tygodnia, w związku z dużymi zwrotami, została zmniejszona przez redakcje tygodnika ilość egzemplarzy do 5.